Organizatorzy
 Komitet Naukowy
 Patronat
 Patronat Medialny
 Obszary tematyczne
 Forma referatów
 Program Konferencji
 Ważne terminy
 Zgłoś uczestnictwo!
 Zakwaterowanie
 Historia Konferencji
 Płatności
 Biuro Prasowe
 Kontakt

     

    « English version

  KOMITET NAUKOWY






























 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 





KOMITET NAUKOWY



Krzysztof Zieliński

  (Przewodniczący)     Polska



 

Witold Abramowicz

Polska

Paulius Baltrusaitis

Litwa

Paul Bao

USA

Józef Bendkowski

Polska

Witold Bielecki

Polska

Ewa Bojar

Polska

Ryszard Borowiecki

Polska

Mariusz Bratnicki

Polska

Stanisław Brzeziński

Polska

Jan Brzóska

Polska

Richard Chbeir

Francja

Chin-Sheng Chen

USA

Witold Chmielarz

Polska

José Cordeiro

Portugalia

Szymon Cyfert

Polska

Wojciech Czakon

Polska

Tomasz Czapla

Polska

Janusz Czekaj

Polska

Zygmunt Drążek

Polska

Zbigniew Dworzecki

Polska

Joaquim Filipe

Portugalia

Beata Glinka

Polska

Janusz Grabara

Polska

Vic Grout

Walia

Wiesław Grudzewski

Polska

Slimane Hammoudi

Francja

Irena Hejduk

Polska

Stanislav Holec

Słowacja

Kazimierz Jaremczuk

Polska

Dorota Jelonek

Polska

Dariusz Jemielniak

Polska

Jan Jeżak

Polska 

Waldemar Jędrzejczyk

Polska 

Leszek Kiełtyka

Polska

Zbigniew Kierzkowski

Polska

Sebastian Kot

Polska

Kazimierz Krzakiewicz

Polska

Robert Kucęba

Polska

Mirosław Kwieciński

Polska

Zbigniew Malara

Polska

Yannis Manolopoulos

Grecja

Krystyna Mazurek-Łopacińska

Polska

Jan Michalko

Słowacja

Joanicjusz Nazarko

Polska

Tomasz Nitkiewicz

Polska

Bogdan Nogalski

Polska

Maria Nowicka-Skowron

Polska

Adam Nowicki

Polska

Celina Olszak

Polska

Denise Oram

Walia 

Arnold Pabian

Polska

Małgorzata Pańkowska

Polska

Janusz Piela

Polska

Andrzej Pomykalski

Polska

Simpson Poon

Australia

Bazyli Poskrobko

Polska 

Thomas C. Reeves

USA 

Carsten Rohde

Dania 

Maria Romanowska

Polska 

Edyta Rudawska

Polska 

Ryszard Rutka

Polska 

Jean-Michel Sahut

Francja 

Elżbieta Skrzypek

Polska 

Agnieszka Sopińska

Polska 

Janina Stankiewicz

Polska 

Reima Suomi

Finlandia 

Marek Szajt

Polska 

Zdzisław Szyjewski

Polska 

Beata Ślusarczyk

Polska 

Janusz Teczke

Polska 

Michał Trocki

Polska 

Robert Ulewicz

Polska 

Ladislav Várkoly

Słowacja 

Jan Wiktor

Polska 

Agnieszka Zakrzewska-Bielawska

Polska